Logo BIP Logo ePUAP
 • PL
 • EN
 • DE
 • CZ

Aktualności 2019 Grabczok

 • Remont kościelnego dachu

  2019_Grabczok_remont_pokrycia_dachowego (4).jpeg

  Od poniedziałku 08 lipca br. rozpoczęły się prace remontowe dachu na naszym kościele. Tak wielka inwestycja finansowa dla naszej malutkiej miejscowości jest dużym wyzwaniem dla wszystkich naszych mieszkańców. Prace związane z odnowieniem poszycia dachowego, zostały zaplanowane już jakiś czas temu. Zebranie odpowiedniej sumy na realizację przedsięwzięcia trwało kilka lat. Cieszymy się bardzo, że w końcu inwestycja  ruszyła...

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 18-07-2019 07:47
 • Powitanie wakacji!

  zdjęcie główne.jpeg

  W piątek 21.06   nasze dzieci i młodzież szkolna rozpoczęły wakacje 2019.

  Nasze wspólne gry i zabawy na wesoło i kolorowo! Tak rozpoczęliśmy wakacje! Ta długo oczekiwana chwila przez naszych wszystkich tych mniejszych i tych większych milusińskich odbyła  się na  placu zabaw.  Tematem przewodnim naszych wakacji był „ Piraci wakacyjnego  lata 2019 w Grabczoku”...

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 09-07-2019 11:30
 • Powitanie wakacji!

  wakacje.jpeg

       W ramach prowadzonej akcji pn „Podaruj mi lato” Pani Sołtys, Rada Sołecka oraz Pani Magdalena Gleń serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na wspólne powitanie wakacji.

   

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 11-06-2019 11:41
 • Weekend majowy w Grabczoku i Mańczoku

  zdjęcie główne.jpeg

  W dniach 04 i 05 maja odbył się majowy weekend w Grabczoku i Mańczoku. Naszą majówkę już od kilku lat w każdą pierwszą sobotę maja  rozpoczynamy  nabożeństwem majowym przy kapliczce...

   

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 22-05-2019 14:48
 • Głosujemy na podwórko NIVEA w Zagwiździu

  Plakat_promocyjny_podwórko_NIVEA_w_ZAGWIŹDZIU.jpeg Drodzy mieszkańcy gminy Murów i sympatycy inicjatywy powstania podwórka NIVEA w Zagwiździu - zachęcamy gorąco do głosowania na sołectwo Zagwiździe. W rankingu miejscowości konkursu na podwórko NIVEA sołectwo Zagwiździe jest dziś z 8151 głosami na 6 miejscu spośród 332 kandydatów! Podwórko NIVEA jest warte 250 tyś. zł. - zawalczmy razem o takie miejsce w naszej gminie!

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 10-05-2019 09:34
 • Głosujmy razem na podwórko NIVEA w Zagwiździu!

  fb2.jpeg

  Z inicjatywy rodziców i ich dzieci, sołectwo Zagwiździe wystartowało w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Teraz potrzebujemy Państwa głosów, aby w naszej wiosce powstał ogólnodostępny plac zabaw warty 250 tyś.zł! Akcja polega na codziennym oddawaniu głosów na lokalizację Zagwiździe po uprzedniej rejestracji na stronie https://podworko.nivea.pl/. Gorąco zachęcamy do poparcia inicjatywy, która będzie służyć najmłodszym mieszkańcom naszej gminy.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 24-04-2019 08:14
 • Kiermasz Wielkanocny – relacja

  2019_Kiermasz_Wielkanocny_Grabczok (19).jpeg

  W niedzielę 14.04 w świetlicy wiejskiej w Grabczoku odbył się Kiermasz Wielkanocny. Kiermasz wielkanocny w naszej miejscowości, który już od kilku lat jest organizowany przez grupę dzieci z Akademii Twórczości działającym w naszym klubie książki „Podgrabek” oraz współudziale rady sołeckiej i zaangażowanej grupie rodziców już na dobre wpisał się w harmonogram naszych spotkań. W zapachu nadchodzącej wiosny… pysznych świątecznych wypieków oraz aromacie świątecznych wyrobów wędliniarskich, przy kawie i wspólnych pogaduchach to niedzielne popołudnie nabrało iście świątecznego klimatu.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 15-04-2019 09:05
 • Nasze nowe boisko!

  zdj główne.jpeg

  Nowe boisku w naszej miejscowości powstało dzięki inicjatywie naszych mieszkańców. Prace związane z adaptacją terenu pod boisko piłki nożnej i boisko do siatkówki, rozpoczęły się latem, ubiegłego roku. Teren prywatny, który został udostępniony przez mieszkańców na cele rekreacyjno- sportowe z dnia na dzień staje się piękniejszy. Ogromne zaangażowanie w to przedsięwzięcie naszych mieszkańców jest niesamowite!

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 11-04-2019 11:24