Logo BIP Logo ePUAP
 • PL
 • EN
 • DE
 • CZ

Głosujmy razem na podwórko NIVEA w Zagwiździu - gorąco zachęcamy do poparcia inicjatywy poprzez oddanie głosu na Zagwiździe!
 

Aktualności 2019 Grabczok

 • Weekend majowy w Grabczoku i Mańczoku

  zdjęcie główne.jpeg

  W dniach 04 i 05 maja odbył się majowy weekend w Grabczoku i Mańczoku. Naszą majówkę już od kilku lat w każdą pierwszą sobotę maja  rozpoczynamy  nabożeństwem majowym przy kapliczce...

   

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 22-05-2019 14:48
 • Głosujemy na podwórko NIVEA w Zagwiździu

  Plakat_promocyjny_podwórko_NIVEA_w_ZAGWIŹDZIU.jpeg Drodzy mieszkańcy gminy Murów i sympatycy inicjatywy powstania podwórka NIVEA w Zagwiździu - zachęcamy gorąco do głosowania na sołectwo Zagwiździe. W rankingu miejscowości konkursu na podwórko NIVEA sołectwo Zagwiździe jest dziś z 8151 głosami na 6 miejscu spośród 332 kandydatów! Podwórko NIVEA jest warte 250 tyś. zł. - zawalczmy razem o takie miejsce w naszej gminie!

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 10-05-2019 09:34
 • Głosujmy razem na podwórko NIVEA w Zagwiździu!

  fb2.jpeg

  Z inicjatywy rodziców i ich dzieci, sołectwo Zagwiździe wystartowało w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Teraz potrzebujemy Państwa głosów, aby w naszej wiosce powstał ogólnodostępny plac zabaw warty 250 tyś.zł! Akcja polega na codziennym oddawaniu głosów na lokalizację Zagwiździe po uprzedniej rejestracji na stronie https://podworko.nivea.pl/. Gorąco zachęcamy do poparcia inicjatywy, która będzie służyć najmłodszym mieszkańcom naszej gminy.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 24-04-2019 08:14
 • Kiermasz Wielkanocny – relacja

  2019_Kiermasz_Wielkanocny_Grabczok (19).jpeg

  W niedzielę 14.04 w świetlicy wiejskiej w Grabczoku odbył się Kiermasz Wielkanocny. Kiermasz wielkanocny w naszej miejscowości, który już od kilku lat jest organizowany przez grupę dzieci z Akademii Twórczości działającym w naszym klubie książki „Podgrabek” oraz współudziale rady sołeckiej i zaangażowanej grupie rodziców już na dobre wpisał się w harmonogram naszych spotkań. W zapachu nadchodzącej wiosny… pysznych świątecznych wypieków oraz aromacie świątecznych wyrobów wędliniarskich, przy kawie i wspólnych pogaduchach to niedzielne popołudnie nabrało iście świątecznego klimatu.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 15-04-2019 09:05
 • Nasze nowe boisko!

  zdj główne.jpeg

  Nowe boisku w naszej miejscowości powstało dzięki inicjatywie naszych mieszkańców. Prace związane z adaptacją terenu pod boisko piłki nożnej i boisko do siatkówki, rozpoczęły się latem, ubiegłego roku. Teren prywatny, który został udostępniony przez mieszkańców na cele rekreacyjno- sportowe z dnia na dzień staje się piękniejszy. Ogromne zaangażowanie w to przedsięwzięcie naszych mieszkańców jest niesamowite!

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 11-04-2019 11:24
 • Majówka 2019 w Grabczoku i Mańczoku

  Plakat_Grabczok_majówka 2019.jpeg Sołtys, Rada Sołecka, Grupa Rodziców oraz OSP Grabczok serdecznie zapraszają na Majówkę. Majowy weekend będzie miał miejsce 4 i 5 maja w dwóch lokalizacjach - w Grabczoku oraz Mańczoku. Obok tradycyjnego nabożeństwa majowego, organizatorzy zaplanowali w sobotni wieczór zabawę taneczną oraz niedzielny rodzinny turniej piłki nożnej i siatkowej o Puchar Grabczoka. Wszystkie informacje znajdą Państwo na załączonym plakacie. W imieniu organizatorów gorąco zachęcamy do udziału w tej ciekawej inicjatywie.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 11-04-2019 10:33
 • Kiermasz Wielkanocy w Grabczoku

  Kiermasz Wielkanocny w Grabczoku plakat.jpeg

  Grupa dzieci z Akademii Twórczości z Panią Magdaleną Gleń na czele oraz Rada Sołecka z Grabczoka serdecznie zapraszają na Kiermasz Wielkanocny w Grabczoku. Spotykamy się w niedzielę, 14 kwietnia br. w świetlicy wiejskiej przy OSP.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 22-03-2019 08:20
 • Podatki

  bilon.jpeg

  W środę i czwartek 13 i 14 marca w świetlicy wiejskiej w Grabczoku w godz. od 17:00 do 19:00 można płacić podatki od gruntów oraz składki członkowskie Mniejszości Niemieckiej za 2019 r.

   

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 04-03-2019 12:59