Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Spotkanie Bożonarodzeniowe

 

Frekwencja mieszkańców była niemal że stu procentowa. Przybyłych powitała przewodnicząca DFK Maria Raszkiewicz. Kolejną częścią spotkania były dwa wtstępy artystyczne w wykonaniu naszych dzieci pod przewodnictwem pani Lidii Białas i Martyny Gonsior.  Pierwszy występ – w języku niemieckim, był nawiązaniem do adwentu i radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Kolejne przedstawienie było w języku polskim  kierowane do św. Mikołaja. Po pięknych występach, nastąpiła długo oczekiwana chwila na którą czekały wszystkie dzieci … Mikołajowe prezenty. Mikołaj na specjalne zaproszenie w tym roku, najzwyczajniej na świecie dojechał do Grabczoka na rowerze… Każdy uczestnik – mały i duży w zamian za piosenkę lub wierszyk otrzymał prezent od Mikołaja.
Przy kawie i swojskich wypiekach pani Marty Kroll, wystepy naszych dzieci, obecność Mikołaja, wspólne śpiwanie kolęd, przyczyniły się do bardzo miło spędzonego czasu w miłej przedświątecznej atmosferze, która panowała podczas całego spotkania.
Organizatorom spotkania, dzieciakom za świetne występy, paniom; Lidii i Martynie za przygotowanie części artystycznej, mieszkańcom za uczestnictwo; wreszcie Mikołajowi za przybycie do naszej miejscowości oraz prezenty - Serdecznie Dziękujemy !!!

       DSC04766.jpeg DSC04768.jpeg DSC04786.jpeg DSC04808.jpeg
DSC04801 [].jpeg DSC04812 [].jpeg DSC04778.jpeg DSC04815.jpeg