Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Internet – okno na świat starszaków

Zajęcia prowadzi Pan Krzysztof Sawczuk latarnik, który w ciągu 10/12 godzin przekaże kursantom podstawowe informację i przygotuje do samodzielnego korzystania z internetu,  skypa, korzystania z encyklopedii, czy z tłumaczeń języków obcych, jak również możliwości dokonywania opłat przez intrnet,  np. za  prąd czy inne usługi oraz korzystania z urządzeń mobilnych.
Bezpłatne zajęcia z programu Polska Cyfrowa Równych Szans są wielką szansą dla osób, które chcą uzupełnić swoją wiedzę na temat internetu, który w dzisiejszych czasach jest podstawą do szybkiego i sprawnego funkcjonowania w życiu codziennym.
Kolejne terminy spotkań będą ustalane na bieżąco pomiędzy prowadzącym a kursantami.  Osoby które chciały by jeszcze  dołączyć i do grupy proszone są o kontakt do 15 stycznia 2015 pod nr. 77 4 214 629.

Tekst: Sołtys Grabczoka - p.Klaudia Gustaw.
Fotorelacja:
zdjęcie główne [].jpeg Grabczok-Gmina Murów_Internet-okno na świat starszaków (4).jpeg Grabczok-Gmina Murów_Internet-okno na świat starszaków (3).jpeg
                   Grabczok-Gmina Murów_Internet-okno na świat starszaków (2).jpeg  Grabczok-Gmina Murów_Internet-okno na świat starszaków (1).jpeg