Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Wyjazd na basen

Sprawozdanie z wyjazdu na basen Pani Gustaw - Sołtys Grabczoka:

"W piątek 08.02 dla wszystkich dzieci i młodzieży z Grabczoka odbył się wyjazd na basen do Oleskiej Laguny.

Ferie, ferie i po feriach…. W tym roku podczas ferii zimowych nasze dzieciaki nie mogły narzekać na nadmiar wolnego czasu. Ferie rozpoczęły się wielkim balem przebierańców, w każdy wtorek i czwartek odbywały się zajęcie plastyczne, w międzyczasie turniej tenisa stołowego, a na zakończenie wyjazd na basen.  
Zjeżdżalnia, jacuzzi, i basen - to atrakcje z których mieli okazje skorzystać wszyscy uczestnicy wyjazdu na basen do Oleskiej Laguny. 8 lutego na kościelnym parkingu zebrało się 17 uczestników, busem wyruszyliśmy o
godz. 10.30. Była to dla najmłodszych pociecha i nie tylko, okazja do spędzenia wolnego czasu ze swoimi rówieśnikami. Po basenie,  głodni  i nieco zmęczeni wodnymi szaleństwami, udaliśmy się na ,,małe co nieco- zapiekanki, hamburgery były pyszne… Podróż busem umilały rozmowy, a czas spędzony na basenie był świetną zabawą dla dzieciaków. Mamy nadzieje, że to nie ostatnia taka wycieczka."

Podziękowania ze strony uczestników wyjazdu:

"My uczestnicy wyjazdu na basen, specjalne podziękowania kierujemy do organizatorów, Pani Sołtys, opiekunom Państwu Małgosi i Markowi Jermarkowiczom oraz za wsparcie finansowe, dzięki któremu wyjazd mógł się odbyć - Panu Wójtowi Gminy Murów i Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemu Alkoholowego."