Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Poradnik dla przedsiębiorców

Witryna Wiejska, portal dla społeczności lokalnych na terenach wiejskich opublikował poradnik dedykowany zainteresowanym mikro i małym firmom oraz podmiotom ekonomii społecznej, które mają siedzibę na terenach wiejskich, a chcą skorzystać ze wsparcia unijnego. Zapraszamy zatem do skorzystania z darmowego kompendium wiedzy o unijnycm dofinansowaniu w perspektywie lat 2014-2020.

Chcąc ułatwić sprawne poruszanie się po nowych możliwościach, jakie daje perspektywa finansowa 2014-2020, Witryna Wiejska opracowała załączony poradnik. Jest to autorskie kompendium wiedzy. Jego celem jest pomoc w pozyskaniu finansowania zewnętrznego poprzez scharakteryzowanie podstawowych założeń nowej perspektywy, wyjaśnienie wybranych pojęć, wskazanie źródeł finansowania w powiązaniu z planowanymi kierunkami rozwoju firm czy organizacji.

Poradnik pozwala na szybkie i skuteczne wyszukanie źródeł finansowania dla planowanych projektów oraz weryfikację podstawowych kryteriów, jakie należy spełnić, aby starać się o wsparcie.

Źródło: www.witrynawiejska.org.pl

Więcej informacji: kliknij tutaj.

Poradnik w wersji pdf do pobrania:
PDFNowa perspektywa finansowa UE_przedsiębiorczość.pdf (1,03MB)