Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Ankieta LGR "Opolszczyzny"

W związku z rozpoczęciem prac nad nową Rybacką Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014 -2020 dla obszaru gmin: Tułowice, Niemodlin, Lewin Brzeski, Popielów, Murów, Świerczów, Pokój, Turawa, Ozimek, Zębowice i Łubniany LGR "Opolszczyzna" zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety stanowiącej pierwszy krok w planowaniu tego rozwoju. Prosimy w imieniu LGR "Opolszczyzny" o poświęceniu kilku minut na wypełnienie ankiety.

Ankieta skierowana jest do mieszkańców wszystkich powyższych gmin i służy do wyrażenia opinii oraz przekazania sugestii dotyczących obszaru funkcjonowania LGR "Opolszczyzna". Pozyskane dzięki Państwa zaangażowaniu informacje posłużą do opracowania jednych z kluczowych rozdziałów nowej strategii rozwoju: Diagnozy obszaru i Analizy SWOT. Państwa opinia jest bardzo ważna.

Dla przypomnienia Gmina Murów jest jedną z gmina należących obszarowo do terytorium objętego powstającą Rybacką Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014 -2020. Nasza gmina skorzystała ze środków przeznaczonych na uatrakcyjnianie terenów zależnych od rybactwa i wybudowała w ramach PO RYBY 2007-2013 "Plac sportowy-rekreacyjny w Murowie przy ul. Polnej". Więcej informacji o projekcie na naszej stronie urzędowej w zakładce "Pozyskane fundusze", kliknij tutaj.
Ze srodków PO RYBY 2007-2013 skorzystały również podmioty prywatne i z sektora społecznego - np. ubiegłoroczny projekt "Rekultywacji rozlewiska na rzece Budkowiczanka w Murowie". Więcej informacji na stronie LGR "Opolszczyzn"a: kliknij tutaj.

Zapraszamy do udzielenia krótkich odpowiedzi i z góry dziękujemy za udział w badaniu. Na wypełnione ankiety LGR "Opolszczyzna" czeka do dnia 30.06.2015r.

Link do ankiety online: kliknij tutaj.