Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Udział w spotkaniach

W związku z przystąpieniem Lokalnej Grupy Rybackiej "Opolszczyzna" do opracowania nowej Rybackiej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 na terenie gmin: Tułowice, Niemodlin, Lewin Brzeski, Popielów, Murów, Świerczów, Pokój, Turawa, Ozimek, Zębowice i Łubniany zapraszamy naszych mieszkańców do udziału w spotkaniu dnia 17.06. w godz. od 15:00-16:30  w Pokoju. Szczegóły w dalszej części ogłoszenia.

Termin i miejsce spotkania:
POKÓJ, 17 czerwca 2015r., w godz. 15:00-16:30 w sali obrad w budynku Urzędu Gminy Pokój przy ul. Sienkiewicza 8. Na spotkanie zapraszamy mieszkańców gmin: Pokój, Popielów, Murów, Świerczów.

Celem spotkania jest zaprezentowanie wstępnej oceny i potencjału obszaru oraz ustalenie listy zadań priorytetowych zgodnych z Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020. Zachęcamy do udziału w spotkaniach przedstawicieli sektora publicznego, gospodarczego oraz społecznego - zależy nam na szerokich konsultacjach proponowanych zapisów oraz stworzeniu odpowiadającej potrzebom listy przedsięwzięć.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wybranym spotkaniu najpóźniej na dzień przed wyznaczonym terminem - nr tel.: 535 380 010 lub mailem na adres: biuro@lgropolszczyzna.pl

Link do strony Lokalnej Grupy Rybackiej "Opolszczyzna": kliknij tutaj.