Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Relacja z Pikniku rodzinnego 2015

Relacja z Pikniku rodzinnego 2015 pani Klaudii Gustaw - sołtys Grabczoka:

W niedzielę 07.06.2015r. dla wszystkich mieszkańców Grabczoka zorganizowany został Piknik rodzinny z okazji Dnia dziecka. Tego dnia pogoda dopisała, również i frekwencja naszych mieszkańców tym razem nie zawiodła. Animator - Pani Anna Przeździecka  z firmy  „Saphira” z Jełowej  przygotowała dla uczestników bardzo ciekawy program.

Podczas rodzinnego pikniku,  który odbył się na placu zabaw odbywały się różnego rodzaju gry i zabawy dla dzieci i ich rodziców podczas których emocje sięgały zenitu. Drużyny walczyły z wielkim zaangażowaniem… oj, działo się. Pyszna cukrowa wata na patyku  dla dzieci była absolutnym rarytasem  dla podniebienia  a dla dorosłych wspomnieniem lat z dzieciństwa. Nasi druhowie strażacy ustawili kurtynę wodną, która również była wielką atrakcją dla naszych najmłodszych i zarazem świetną ochłodą  dla wszystkich w ten tak  upalny dzień. W dalszej części pikniku jednostka OSP Grabczok  przygotowała  świetny pokaz strażacki. Była kawa i pyszne wypieki naszych gospodyń. Wieczorem rozpalono  ognisko na którym uczestnicy pikniku piekli kiełbaski, krupnioki i grzanki.   

Podziękowania za tak wspaniałe, wspólnie spędzone niedzielne popołudnie kierujemy do organizatorów – Rady Sołeckie, OSP Grabczok, Paniom Bernadecie Kinder, Joannie Staś i Teresie Murach za pyszne wypieki. Za wsparcie finansowe Panu Wójtowi Gminy Murów oraz wszystkim pozostałym osobom, które w jakikolwiek inny sposób  przyłączyły się do organizacji Pikniku rodzinnego 2015.

Fotorelacja: