Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

IV Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, jak i dorosłych do udziału w corocznym Wojewódzkim Biegu Przełajowym o Puchar Borsuka. Termin biegu to sobota 12.09.2015r., godz.11:00, a miejsce organizacji to kompleks zabytkowej Huty Żelaza w Zagwiździu (46-030 Murów). Bieg zostanie rozegrany w 3 klasyfikacjach (bieg główny, bieg amatorski, bieg szkolno-gimnazjalny), obejmujących 5 zróżnicowanych tras.

Gmina Murów już 4 raz z kolei organizuje Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka, który z roku na rok cieszy się większą popularnością. Gmina słynąc z popularyzacji idei ochrony poczciwego mieszkańca Lasów Stobrawsko - Turawskich, jakim jest borsuk, podjęła się dzięki organizacji biegu działań promujących zdrowszy i bardziej odpowiedzialny styl życia. Promocja sportowej aktywizacji skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Biorąc udział w biegu nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale wspierasz inicjatywy promujące walory przyrodnicze ścieżek i szlaków przyrodniczych Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy zatem jak co roku do udziału w Wojewódzkim  Biegu Przełajowym o Puchar Borsuka.

Osoby chętne do udziału w tegorocznym biegu proszone są o przesłanie drogą elektroniczną zgłoszenia do dnia 09.09.2015r. na adres: solectwa@murow.pl lub też dokonania zgłoszenia w dniu biegu (12.09.2015r.) w godz. od 10:00-10:30 w biurze zawodów w kompleksie zabytkowej Huty Żelaza w Zagwiździu (miejsce organizacji biegu).

Karta zgłoszenia w wersji edytowalnej do pobrania:

DOCKarta_zgłoszenia_niepełnoletni_ zgoda_rodziców.doc

oraz karta zgłosznia dla niepełnoletnich ze zgodą rodziców w wersji edytowalnej do pobrania (dokument należy podpisać, zeskanować i przesłać na wskazany powyżej adres mailowy):

DOCZgoda_rodziców_z_kartą_zgłoszenia.doc

Wszelkie informacje pod nr tel. 77 4214034 wew. 105, tel. kom. 501 256 378.

Dodatkowe informacje organizacyjne zawarte są w Regulaminie biegu, prosimy o zapoznanie się z jego treścią:

PDFRegulamin_2015_IV_Woj.Bieg_Przełajowy_o_Puchar_Borsuka.pdf

Prezentujemy również mapy przebiegu tras dla organizowanych biegów:

I trasa (bieg główny).jpeg
II trasa (bieg amatorski).jpeg
III trasa (bieg gimnazjalistów i szkół podstawowych).jpeg