Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/2016

We wtorek, 01.09.2015r. uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny 2015/2016 w Publicznym Gimnazjum w Zagwiździu. Naukę w nowym roku szkolnym 2015/2016 w gimnazjum rozpoczynają po raz pierwszy Młodzi Ratownicy grupy pożarniczo - ratowniczej. W uroczystościach udział wziął Wójt Gminy Murów, który wraz z Dyrektor, Panią Gabrielą Kania życzył wszystkim uczniom dużo radości i przyjemności w zdobywaniu wiedzy, a Młodym Ratownikom przekazał cenne słowa odnośnie zaszczytnej funkcji jaką niosą strażacy i ratownicy w społeczeństwie.

Tekst: mgr Sylwiusz Kuliczkowski:
"Pierwszy dzwonek za nami.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.

Pani Dyrektor Gabriela Kania serdecznie powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli, a także Wójta Gminy Murów Pana Andrzeja Puławskiego. Szczególne gorąco powitano nowo przybyłych uczniów, którzy rozpoczynają swą przygodę z nauką w grupie młodych ratowników/grupie pożarniczo-ratowniczej.
Wójt Gminy wraz z Panią Dyrektor życzył uczniom w nowym
roku szkolnym dużo radości i przyjemności ze zdobywanej wiedzy.
Zaznaczył, że bycie strażakiem to niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności.
Po części oficjalnej wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali swoich wychowanków z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych."

Zdjęcia: mgr Bożena Żabska