Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Prace społeczne w Grabczoku

piątek i sobotę 18-19.09 na placu, gdzie zostało zamontowane nasze pierwsze urządzenie siłowni na świeżym powietrzu trwały prace związane z utwardzeniem i montażem ławek. Zamontowane ławeczki zostały zaprojektowane i wykonane przez naszych mieszkańców. W piątkowe popołudnie grupa około 10 naszych mieszkańców spotkała  się w celu przygotowania miejsc na ustawienie ławek oraz przygotowanie terenu na utwardzenie i wyłożenie kostką brukową. Prace trwały do późnych godzin wieczornych. W sobotę po kolejnych przepracowanych godzinach zakończyliśmy drugi etap naszych prac związanych z tymże placem.

 

 

Mamy odnowioną kapliczkę, która została poświęcona poległym w I wojnie światowej. W lipcu br. również w ramach prac społecznych, które trwały około jednego tygodnia, została odnowiona ww. kapliczka.

 

 

Od dwóch miesięcy druhowie strażacy z Grabczoka prowadzą gruntowne prace remontowe garażu w naszej jednostce…..

remont garażu.jpeg

 

 

 

Na początku lutego br. w ramach współpracy DFK Grabczok, a UG Murów został odnowiony dach na naszej starej remizie.

 

 

Wszystkie prace społeczne, które odbywają się w naszej miejscowości na rzecz naszych mieszkańców, przyczyniają się do poprawy  wizerunku naszego Grabczoka oraz poprawy jakości życia i możliwości kontynuowania i kultywowania tradycji dla młodych pokoleń.  Wszystkim osobom, które poświęciły i poświęcają swój, dzisiaj tak cenny czas na prace społeczne, wszystkim razem i każdemu z osobna składam serdeczne podziękowania – Sołtys Grabczoka Klaudia Gustaw.