Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Konkurs "Nas Łączy Muzyka" 2015

Młodzieżowa Rada Gminy Turawa oraz Gmina Turawa we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Węgrach zapraszają wszystkich chętnych, zarówno z Gminy Turawa, jak i z dalszych okolic, do udziału w jubileuszowym - X Otwartym Konkursie Piosenki „Nas Łączy Muzyka”, który będzie miał miejsce 19.12.2015r. Zapisy przyjmowane są do 12.12.2015r.

Konkurs odbędzie się tradycyjnie w sali budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach k. Opola 19 grudnia 2015, początek o godzinie 17.00.

Zapraszamy do występu w następujących kategoriach konkursowych: solista, zespół (duet, grupa) – szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie: www.turawa.pl, w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy.

Zapisy przyjmujemy do 12.12.2015 drogą mailową, adres: mrg.turawa@op.pl. Szczegóły pod numerem telefonu 783 197 416, a także na www.turawa.pl w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy, temat „Nas Łączy Muzyka” 2015.         

Na uczestników czekają nagrody w poszczególnych kategoriach, swoją nagrodę przyznaje również zgromadzona publiczność. Tegoroczny konkurs będzie jego dziesiątą edycją. Z okazji jubileuszu podczas wieczoru wspólnie z Państwem chcemy świętować tą okrągłą rocznicę z okazji której planujemy małą niespodziankę. Każdy, kto odwiedzi konkurs może liczyć też na poczęstunek kawą i ciastem.

Na wyjątkowy muzyczny wieczór zapraszamy całą okolicę! Świąteczna, atmosfera, sobotnie popołudnie i wieczór to dobry czas do wspólnej integracji z muzyką w tle.

Piosenka 2015. ZAJAWKA bmp.jpeg