Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Kiermasz Wielkanocny - relacja

W niedzielę 13.03 w świetlicy w Grabczoku odbył się Kiermasz Wielkanocny. Podczas kiermaszu można było nabyć przepiękne własnoręcznie wykonane przez  dzieci  z Akademii Twórczości świąteczne ozdoby.  Zapach świeżych wędlin, kawy i pysznych swojskich wypieków dodawało jeszcze większego „aromatu” nadchodzących świąt. 

Podczas kiermaszu można było również nabyć pieczone baranki, bazie na palmową niedzielę, wiosenne kwiaty, stroiki przygotowane przez Panią Kasię i Małgosię, nasiona,  art. ceramiczne, gipsowe oraz inne…Dodatkową atrakcją tegorocznego kiermaszu była możliwość zrobienia swoim pociechom zdjęcia oraz rodzinnych fotografii na tle wiosennej lub wiejskiej scenografii. Chętnych na sesję zdjęciową nie brakowało…

Organizatorami jak co roku była grupa Akademii Twórczości działająca w naszym Podgrabku oraz Rada Sołecka wsi Grabczok. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które włączyły się w pomoc organizacji tegorocznego kiermaszu. Całkowity dochód ze sprzedaży został przekazany na dalszą społeczną działalność i potrzeby wsi oraz na rozwijanie się młodych talentów dzieci i młodzieży z  grupy Akademii Twórczości w Grabczoku.