Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2015

Marszałek Województwa Opolskiego już po raz drugi ogłosił konkurs, którego celem jest uhonorowanie i wyróżnienie osób działających na rzecz dobra. Pan Andrzej Puławski w tegorocznej edycji konkursu został wyróżniony za wieloletnią działalność społeczną.

Opis konkursu na stronie internetowej województwa opolskiego, źródło: www.opolskie.pl:
"Jak mówi regulamin, społecznikiem roku może zostać mieszkaniec województwa opolskiego, który działa nieodpłatne na rzecz innych i swojego otoczenia, czyni to od lat z dużym zaangażowaniem, walczy skutecznie z problemami społecznymi, podejmuje inicjatywę poprzez realizację oddolnych działań, akcji oraz przedsięwzięć społecznych. Gratulując laureatom, wicemarszałek Stanisław Rakoczy podkreślał jednak, iż ludzie ci, kierują się kryteriami, których nie ma w regulaminie - mianowicie wielkim sercem i troską poświęconą innym."

Kapituła konkursu przyznała w tym roku 3 wyróżnienia – otrzymali je Barbara Lach z Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, prezes Stowarzyszenia na rzecz autyzmu „Uczymy się żyć razem” Elżbieta Sobolewska oraz Andrzej Puławski* z Zagwiździa.

Podczas gali pan Puławski powiedział: "To wyróżnienie należy się strażakom, jak i mieszkańcom Zagwiździa bez których sam nic bym nie zrobił. Mam szczęście być wójtem i mieszkańcem gminy Murów."

Fotorelacja:

Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2015 (2).jpeg
Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2015 (3).jpeg
Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2015 (4).jpeg