Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Rodzinny Piknik z okacji Dnia Dziecka - relacja

W niedzielę 05.06.2016 r. dla wszystkich mieszkańców naszej miejscowości odbył się Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka. Rodzinny piknik rozpoczął się na placu zabaw o godz 15:00. Pogoda, jak i frekwencja dopisała. Grupa 30 dzieci w przedziale wiekowym od 1 roku do 13 lat bardzo chętnie brała udział w grach i zabawach przygotowanch przez panią Magdalenę Gleń. 

Malowanie buziek, zabawa z czekoladą,  malowanie wspólnego  rodzinnego  obrazu, balony z niespodzianką, trampolina, gokarty…. tego popołudnia nikt się nie nudził, każdy znalazł coś dla siebie. Na naszym nowym mini boisku odbyły się rozgrywki piłki nożnej, gdzie walka była bardzo zacięta, a mecz zakończył się  wynikiem remisowym 4:4. Każde dziecko z okazji swojego święta, które obchodziliśmy 1 czerwca otrzymało drobny upominek. Na pikniku nie mogło zabraknąć również swojskich wypieków oraz pieczonych nad ogniskiem krupnioków i kiełbasek.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania pikniku - paniom za słodkości, pani Magdzie za prowadzenia zabaw oraz panu Wójtowi za pomoc finansową, składamy serdecznie podziękowania.

Tekst i fotorelacja: pani Klaudia Gustaw  sołtys Grabczoka