Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

V Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka - relacja

W sobotę, 10.09.2016 r. w Zagwiździu odbył się V Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka. Przy pięknej słonecznej pogodzie piąty raz z kolei Gmina Murów wraz z licznymi partnerami zorganizowała imprezę sportową w której wzięło udział blisko 120 biegaczy z Województwa Opolskiego, ale i nie tylko. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczynili się kolejny raz do udanego przebiegu tego sportowego wydarzenia w naszej gminie.

V Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka zorganizowany został przy współudziale licznych partnerów - m.in. Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Opolu, Nadleśnictwo Turawa, Nadleśnictwo Kup, Nadleśnictwo Kluczbork, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Stobrawski Park Krajobrazowy, Sołectwo Zagwiździe, Publiczne Gimnazjum w Zagwiździu wraz z grupą Młodych Ratowników, LGD Stobrawski Zielony Szlak, Urząd Gminy w Dobrzeniu Wielkim, Aglomeracja Opolska, Związek OSP Gminy Murów, Rybacka LGD Opolszczyzna.
Dziękujemy jeszcze raz w tym miejscu wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż tegoroczną edycję biegu należy wpisać w katalog udanych imprez sportowych.

Wyniki biegów zbiorowe - miejsca 1-3 w formacie pdf:
PDFWyniki V Biegu o Puchar Borsuka.pdf (1,53MB)

Wyniki biegu amatorskiego oraz głównego:

PDF2016_09_10_V_BORSUK.pdf.pdf (634,95KB)

Fotorelacja: