Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Prace społeczne w Grabczoku

piątek i sobotę 09.-10.09.2016 r. został zakończony drugi i ostatni etap naszej inwestycji związany z naszym placem pn. „Ruch na świeżym powietrzu”. Rozpoczęcie inwestycji 2015 zakończenie 2016. Udało się! 

Inwestycję rozpoczęliśmy w ubiegłym roku, w tedy  zakupione zostało pierwsze urządzenie na siłownię na świeżym powietrzu oraz utwardzenie i wyłożenie kostką brukową miejsc pod urządzeniem oraz pod ławkami. W tym roku zrealizowaliśmy zakup dwóch kolejnych urządzeń. Dodatkowo zakupiliśmy stojak na rowery, kostkę brukową oraz inne materiały wykończeniowe. W piątkowe popołudnie grupa około 10 naszych mieszkańców spotkała  się aby dokończyć dzieła. Udało się!  Prace trwały do późnych godzin wieczornych. W sobotę po kolejnych przepracowanych godzinach zakończyliśmy drugi i ostatni etap naszych prac związanych z tymże placem. Wygospodarowaliśmy kilka metrów kwadratowych kostki, która została wyłożona przy kapliczce w Grabczoku.

 

 

Urządzenie zostały zakupione ze środków gminnych z tytułu 15 zł na mieszkańca przeznaczonych na sołectwo Grabczok. Ławki, stojak na rowery, kostka brukowa oraz inne materiały z dochodów własnych, wypracowanych przez naszych mieszkańców. Prace związane z montażem i upiększeniem placu odbyły się w ramach tzw. prac społecznych.

Inwestycję oraz prace z nią związane udało nam się zakończyć w tak szybkim czasie dzięki wspaniałym mieszkańcom, którzy poświęcili swój dzisiaj tak cenny czas na prace społeczne. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobą zaangażowanym, wszystkim tegorocznym jak i ubiegłorocznym, wszystkim razem i każdemu z osobna.