Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Nasi Gimnazjaliści laureatami w ogólnopolskim konkursie

Mamy laureatów w kolejnym ogólnopolskim konkursie! Tym razem głównym celem konkursu "Wolność - kocham i rozumiem", to popularyzacja treści związanych z hasłem „Razem – dla pokoju”.  Finał konkursu odbył się 10.12.2016 r., czyli w rocznicę uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Publiczne Gimnazjum w Zagwiździu reprezentował trzyosobowy zespół uczniów z klas drugich: Lena Jermakowicz, Michał Kulik i Karolina Bieganowska. Gratulujemy!

W rywalizacji udział brały szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Największą kreatywnością wykazali się jednak gimnazjaliści z Opolszczyzny. Do rozgrywki finałowej weszło pięć drużyn i ich prace (cztery gimnazja i jedno liceum). Miło nam przekazać, iż dostaliśmy oficjalną informację od organizatorów konkursu - zajęliśmy w finale II miejsce. Praca naszego zespołu pod opieką nauczyciela pani A. Kulczyckiej - Baj została oceniona bardzo wysoko. Do pierwszego miejsca zabrakło nam 5 punktów, od trzeciego zespołu finałowego byliśmy lepsi o 30 punktów.
Naszym uczniom należą się podziękowania za zaangażowanie, wykonaną pracę i promowanie szkoły w rywalizacji ogólnopolskiej.

Informacja o wynikach w formacie pdf do pobrania:PDFinformacja-o-wynikach.pdf (241,31KB)

Wyniki_PG_w_Zagwiździu_2017.jpeg