Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Zamienili kredę na pędzle i wałki

Czas ferii zimowych to dwutygodniowa przerwa w nauce, czas na odpoczynek, wyjazdy, wycieczki dla uczniów i nauczycieli. Grupa nauczycieli Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu nie tylko odpoczywała, ale poświęciła swój wolny czas i czas swoich bliskich na malowanie i dekorowanie klas szkoły. Idea ta zrodziła się przed feriami. "Efekty tych działań były dla mnie bardzo miłą niespodzianką" – mówi Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu.

Wypowiedź Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu, pani Gabrielii Kania:

"Pani Kasia Glatki wraz z mężem nie tylko odnowili meble  w klasopracowni chemiczno-fizycznej - jak było to planowane, ale i dokonali przeobrażenia istniejącego pomieszczenia w piękną, gustownie urządzoną klasę. ,,Otwarcie"  klasy odbyło się w zeszły czwartek, 23 lutego - wrażenie było ogromne.

Dla uczniów, którzy od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej, grupa nauczycieli odmalowała pomieszczenie klasy nr 1. Pani Agata Kupczyk-Kobylańska i pani Wioleta Woźnik wraz ze swoimi mężami, pani Ania Dańkowska-Mika, pan Sylwiusz i pan Teodozjusz od wtorku do piątku odnawiali ściany, dobierając miłe dla oka uczniów i nauczycieli kolory .

Wszystkie te działania pokazują jak zżyte jest nasze grono nauczycielskie i jak dużo możemy osiągnąć w grupie.

Serdecznie dziękuje Wam za wykonaną pracę. Kolejny raz udowodniliście, że razem jesteśmy w stanie dużo osiągnąć.
Szczególnie dziękuję za  zaangażowanie i fachowe wsparcie panom -  Rafałowi Glatki i Radosławowi Kobylańskiemu".


Tekst: Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu.

Efekty pracy 2 tygodni ferii zimowych można zobaczyć na niżej załączonych zdjęciach: