Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Zakończenie ferii zimowych 2018 - relacja

W piątek 26.01.2018 nasze dzieci wspólnie zakończyły ferie zimowe 2018. Ach co to był za wieczór…W piątek o godz. 18:00 w świetlicy rozpoczął się wieczorowo – nocny seans filmowo bajkowy. Wszyscy nasi uczestnicy przybyli punktualnie i odpowiednio przygotowani do tego seansu.

Warunek był jeden, kto chciał zostać do rana musiał ze sobą przynieść odpowiednie uposażenie typu materac, śpiwór, poduszkę, ciepłe i wygodne odzienie. Po pierwszej serii bajek rodzice przygotowali pyszną kolację. Była też przerwa na gry i zabawy…Seans trwał do późnych godzin nocnych, najbardziej wytrwali doczekali godz. 1:30 potem nastała cisza… aż do 7:30. Tego ranka była bitwa na poduchy, oj działo się! Po wspólnym pysznym śniadanku, wróciliśmy do swoich domów weseli, bo nocny wspólny seans okazał się świetną sprawą i zarazem smutni, bo to był ostatni dzień zimowych ferii. Ale nie martwmy się, bo czas tak szybko leci, że ani się nie obejrzymy, jak rok minie i zrobimy powtórkę z rozrywki na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy nasze dzieci…

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom oraz wszystkim rodzicom zaangażowanych, którzy pomagali w przygotowaniu posiłków, operatorowi kamery kinowej, nocnym opiekunom oraz Panu Wójtowi Andrzejowi Puławskiemu za wsparcie finansowe.

Tekst i zdjęcia – Sołtys Klaudia Gustaw