Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Wycieczka - relacja

W ramach programu "Podaruj mi lato" w poniedziałek 16. lipca 2018 odbyła się wycieczka dzieci oraz ich opiekunów ze wsi Radomierowice i Młodnik.
Po raz kolejny zorganizowaliśmy jednodniowy wyjazd naszych pociech. Tym razem celem naszej wyprawy było ZOO oraz Afrykanarium we Wrocławiu. Punktualnie o godzinie 8:00 wyruszyliśmy w naszą podróż. Wszyscy spragnieni wrażeń z nadzieją na niezapomniane chwile. Po dwugodzinnej jeździe dotarliśmy na miejsce. Afrykanarium odwiedziliśmy jako pierwsze, wszyscy razem, wszyscy zachwyceni, po czym zwiedzaliśmy ZOO. Około godziny 13.30 zjedliśmy pożywny obiad, który dał nam siły na dalsze zwiedzanie. Następnie przyszła chwila na coś słodkiego. Lody w taki upał były idealnym rozwiązaniem. W późnych godzinach popołudniowych zebraliśmy się przy autokarze i wyruszyliśmy w drogę powrotną.
Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni z uśmiechami na twarzy. Dzięki zaangażowaniu pani sołtys Radomierowic, udało się w tym roku pozyskać dodatkowe fundusze od sponsorów, dzięki czemu nasze pociechy jeszcze milej będą wspominać ten czas.
W imieniu własnym jak i wszystkich uczestników wycieczki składamy serdeczne podziękowania za okazane wsparcie. Z głębi serca wyrażamy wdzięczność dla:

1. Firmy Bals Nieruchomości z siedzibą w Brynicy

2. Przedsiębiorstwa Hubertus - Turist, pana Witolda Cieplik

3. Pana Sylwestra Basta

4. Pana Jana Sonka

Bez Was by się nie udało.

IMG-20180717-WA0012.jpeg

Tekst: Violetta Guschall