Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Spotkanie Bożonarodzeniowe DFK Grabczok

Jak już od wielu lat, tak i w tym roku w niedzielę 9 grudnia 2018 r. zarząd MN zorganizował spotkanie bożonarodzeniowe, które rozpoczęło się o godzinie 14.00 w świetlicy wiejskiej. Przybyłych gości przywitała przewodnicząca zarządu pani Maria Raszkiewicz i złożyła życzenia świąteczne oraz noworoczne.

Po odśpiewaniu hymnu "Oberschlesien" zaczęliśmy biesiadowanie i oczekiwanie na najważniejszego gościa tego spotkania św. Mikołaja, którego przybycie bardzo ucieszyło dzieci i wszystkich uczestników. Święty Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom piękne paczki ze słodyczami, a dzieci w podziękowaniu zarecytowały wierszyki o tematyce świątecznej. Pani Lidia Białas przygotowała również część artystyczną tego spotkania,quizy,zabawy z dziećmi oraz zgadywanki dla dzieci i dorosłych.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze przy odświętnie przystrojonych stołach, pysznym kołaczu, aromatycznych piernikach,śpiewaniu kolęd i ciekawych rozmowach.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i zorganizowaniu tego spotkania, pani Lidii Białas za część artystyczną, panu Joachimowi Sosna za podkład muzyczny podczas śpiewu kolęd, oraz św. Mikołajowi za umilenie naszego spotkania swoją obecnością wśród nas.

Przewodnicząca DFK Grabczok

Maria Raszkiewicz

Fotorelacja ze spotkania: