Logo BIP Logo ePUAP
 • PL
 • EN
 • DE
 • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Aktualności 2019 Nowe Budkowice

 • Dyżur Radnego Gminy Murów w Nowych Budkowicach

  info.png

       Informujemy, że Radny Gminy Murów Pan Przemysław Chrzanowski w każdy czwartek w godzinach od 18.00 do 19.00 w świetlicy wiejskiej w Nowych Budkowicach będzie pełnił dyżur radnego, w trakcie którego mieszkańcy będą mogli poruszyć sprawy dotyczące sołectwa Nowe Budkowice.

   

   
  Zobacz więcej
  Data publikacji: 24-09-2019 14:07
 • Głosujemy na podwórko NIVEA w Zagwiździu

  Plakat_promocyjny_podwórko_NIVEA_w_ZAGWIŹDZIU.jpegDrodzy mieszkańcy gminy Murów i sympatycy inicjatywy powstania podwórka NIVEA w Zagwiździu - zachęcamy gorąco do głosowania na sołectwo Zagwiździe. W rankingu miejscowości konkursu na podwórko NIVEA sołectwo Zagwiździe jest dziś z 8151 głosami na 6 miejscu spośród 332 kandydatów! Podwórko NIVEA jest warte 250 tyś. zł. - zawalczmy razem o takie miejsce w naszej gminie!

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 10-05-2019 09:34
 • Głosujmy razem na podwórko NIVEA w Zagwiździu!

  fb2.jpeg

  Z inicjatywy rodziców i ich dzieci, sołectwo Zagwiździe wystartowało w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Teraz potrzebujemy Państwa głosów, aby w naszej wiosce powstał ogólnodostępny plac zabaw warty 250 tyś.zł! Akcja polega na codziennym oddawaniu głosów na lokalizację Zagwiździe po uprzedniej rejestracji na stronie https://podworko.nivea.pl/. Gorąco zachęcamy do poparcia inicjatywy, która będzie służyć najmłodszym mieszkańcom naszej gminy.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 24-04-2019 08:14
 • Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2019

  fio2019-start-2wersja-300x300.pngKolejna edycja Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (dalej: FIO) wystartowała. W imieniu organizatora kolejnej edycji FIO zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego do konkursu FIO 2019. W tej edycji planowane jest dofinansowanie ponad 500 projektów, których celem jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. Więcej informacji w dalszej części tekstu.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 02-01-2019 08:18
 • Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO

  Program-Rozwoju-Organizacji-Obywatelskich.jpegPROO to pierwszy w historii program bezpośredniego wsparcia rozwoju polskich organizacji obywatelskich. Dotacje w ramach programu będą przydzielane na rozwój instytucjonalny organizacji oraz realizację ich celów statutowych. Przygotowano różnorodne, dopasowane do potrzeb sektora pozarządowego, formy wsparcia. Dotacje będzie można uzyskać zarówno na realizację wieloletniej strategii rozwoju organizacji, budowę kapitału żelaznego, ale także np. na zaspokojenie nagłych potrzeb w sytuacjach awaryjnych. Więcej informacji w dalszej części tekstu.

  Zobacz więcej
  Data publikacji: 02-01-2019 08:51