Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności 2019 Radomierowice

 • Głosujemy na podwórko NIVEA w Zagwiździu

  Brak opisu obrazkaDrodzy mieszkańcy gminy Murów i sympatycy inicjatywy powstania podwórka NIVEA w Zagwiździu - zachęcamy gorąco do głosowania na sołectwo Zagwiździe. W rankingu miejscowości konkursu na podwórko NIVEA sołectwo Zagwiździe jest dziś z 8151 głosami na 6 miejscu spośród 332 kandydatów! Podwórko NIVEA jest warte 250 tyś. zł. - zawalczmy razem o takie miejsce w naszej gminie!
  Data publikacji: 10-05-2019 09:34
 • Głosujmy razem na podwórko NIVEA w Zagwiździu!

  Brak opisu obrazka
  Z inicjatywy rodziców i ich dzieci, sołectwo Zagwiździe wystartowało w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Teraz potrzebujemy Państwa głosów, aby w naszej wiosce powstał ogólnodostępny plac zabaw warty 250 tyś.zł! Akcja polega na codziennym oddawaniu głosów na lokalizację Zagwiździe po uprzedniej rejestracji na stronie https://podworko.nivea.pl/. Gorąco zachęcamy do poparcia inicjatywy, która będzie służyć najmłodszym mieszkańcom naszej gminy.
  Data publikacji: 24-04-2019 08:14
 • Dzień Kobiet w Radomierowicach

  Brak opisu obrazka
  Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów. Naszą coroczną już tradycją stało się wspólne obchodzenie Dnia Kobiet. Zorganizowałam spotkanie Pań z naszej oraz sąsiedniej wsi w świetlicy wiejskiej  w Radomierowicach. W tym roku zebrało się 20 kobiet, by razem z nami oderwać się choć trochę od obowiązków dnia codziennego.
  Data publikacji: 22-03-2019 09:51
 • Karnawał w Radomierowicach

  Brak opisu obrazka
  W tym roku postanowiliśmy wrócić do starej tradycji i zorganizowaliśmy zabawę karnawałową dla dorosłych. Zebraliśmy 20 chętnych par. Całość miała miejsce 16 lutego w Świetlicy w Radomierowicach.
  Data publikacji: 22-03-2019 11:55
 • Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2019

  Brak opisu obrazkaKolejna edycja Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (dalej: FIO) wystartowała. W imieniu organizatora kolejnej edycji FIO zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego do konkursu FIO 2019. W tej edycji planowane jest dofinansowanie ponad 500 projektów, których celem jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. Więcej informacji w dalszej części tekstu.
  Data publikacji: 02-01-2019 08:18
 • Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO

  Brak opisu obrazkaPROO to pierwszy w historii program bezpośredniego wsparcia rozwoju polskich organizacji obywatelskich. Dotacje w ramach programu będą przydzielane na rozwój instytucjonalny organizacji oraz realizację ich celów statutowych. Przygotowano różnorodne, dopasowane do potrzeb sektora pozarządowego, formy wsparcia. Dotacje będzie można uzyskać zarówno na realizację wieloletniej strategii rozwoju organizacji, budowę kapitału żelaznego, ale także np. na zaspokojenie nagłych potrzeb w sytuacjach awaryjnych. Więcej informacji w dalszej części tekstu.
  Data publikacji: 02-01-2019 08:51