Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

To już 10 lat!

W tym roku obchodzimy 10 rocznicę istnienia naszej podstrony sołectwa Grabczok. Nasza pierwsza informacja pojawiła się dokładnie 19 stycznia 2009. Od tego czasu informuję Państwa na bieżąco o wszystkich naszych wydarzeniach, uroczystościach, imprezach, sprawach mniej lub bardziej ważnych. To dla mnie wieki zaszczyt, że przez ostatnie 10 lat mogłam być z Państwem w kontakcie i na bieżąco przekazywać informacje związane z naszą miejscowością, a zarazem naszą nieustanną aktywnością w działaniach na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Przez te 10 lat zamieszczania informacji, aktywności na naszej podstronie, niejednokrotnie spotkałam się z różnego rodzaju opiniami, zazwyczaj pozytywnymi. Wiem, że mamy duże grono osób mieszkających poza granicami naszego państwa, którzy regularnie odwiedzają naszą podstronę sołectwa Grabczok. Tym bardziej jest mi niezmiernie miło że moja 10 letnia praca nie poszła na marne i że jest nią ciągłe zainteresowanie.

Dziękuję, że jesteście! A ja obiecuję, że w dalszym ciągu będę Państwa na bieżąco o wszystkim informować.

Zdaję sobie również sprawę z tego, że nie wszyscy moi mieszkańcy mają dostęp do internetu, dlatego też wszystkie informacje zamieszczane na naszej podstronie sołectwa są również publikowane w gminnej gazecie „Echo Gminy Murów”. Przy tej okazji kieruję serdecznie podziękowania za wieloletnią, bardzo dobrą współpracę dla redaktora naczelnego Echa, Pan Jerzego Kupczyka oraz pracownikom Urzędu Gminy w Murowie, zwłaszcza Pani Marii Kani z działu promocji za czuwanie nad jakością naszej podstrony sołectwa Grabczok.

Pozdrawiam serdecznie Sołtys Klaudia Gustaw

10 lat.jpeg