Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Bal Karnawały dla dzieci 2019 - relacja

W poniedziałek 28.01 w świetlicy odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Nasze dzieci, ferie zimowe rozpoczęły balem karnawałowym. W balu uczestniczyły księżniczki, jedna z księżniczek przyjechała do nas z Zagwiździa. Był też mały duszek, ślimak, strażak, indianin, dynia, biedronka oraz inne postacie z bajek. W ten wieczór bawiliśmy się wesoło. Były gry, zabawy i konkursy. Dla wszystkich uczestników wielką niespodzianką podczas balu był występ pieska Alexsa w towarzystwie Anety i Aliny Wiench – firma Dogoterapia „Psikus” z Brynicy.

Dla wszystkich dzieci organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek. Była też przerwa na posiłek w formie pysznych, różnego rodzaju pizz z „Pizza Marco” z Jełowej. Bajkowa, magiczna atmosfera tego wieczora trwała do godz. 20:00.

Dziękujemy za finansowe wsparcie Wójtowi Gminy Murów Panu Michałowi Golenia, Klaudii Nanko i Dominice Białas za dobrą muzę oraz Radzie Sołeckiej za zorganizowanie dla naszych dzieciaczków super fajnego wieczoru.

W piątek 08.02 spotykamy się na wieczornym seansie bajkowo-filmowym. Miejsce i termin: świetlica, godz.18:00 z nocką i wspólnym śniadaniem w sobotę 09.02 – zakończenie ferii zimowych 2019.

Tekst i fotorelacja – Sołtys Klaudia Gustaw