Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Zakończenie ferii zimowych 2019 - relacja

W piątek 8 lutego grupa naszych dzieci spotkała się w świetlicy wiejskie o godz. 18:00 w celu wspólnego zakończenia ferii zimowych. Po pierwszej obejrzanej bajce dla wszystkich uczestników została przygotowana kolacja w formie ciepłych, chrupiących bułkowych zapiekanek.

Ten wieczór był bardzo długi…Wieczorowo – nocny seans filmowo bajkowy zakończył się o godz. 1:00. Humor i dobra zabawa dopisywała naszym dzieciom od wczesnych godzin. W sobotę 9 lutego po bardzo krótkiej nocy, po rannej pobudce odbyła się wojna na poduszki...Potem zorganizowaliśmy wspólne śniadanie, po którym wróciliśmy do swoich domów z bardzo pozytywnym nastawieniem na rozpoczynający się nowy semestr szkoły. W tym wydarzeniu brało udział jedenaścioro dzieci i pięciu opiekunów.

Zakończenie ferii zimowych w naszej miejscowości już po raz kolejny zostało zorganizowane przez Radę Sołecką, Panią Sołtys przy udziale grupy rodziców oraz pomocy finansowej Wójta Gminy Murów - Pana Michała Golenię, za którą bardzo serdecznie dziękujemy!

Tekst i fotorelacja – Sołtys Klaudia Gustaw