Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Ekologia na co dzień

   

    Projekt jest realizowany w ramach projektu grantowego pod nazwą "Innowacyjne akcje edukacyjne i integracyjne" ogłoszony przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak. Tematyką zajęć będzie edukacja w zakresie ochrony środowiska, poprzez zorganizowanie imprezy edukacyjno-integracyjnej oraz kursu szycia akcesoriów ekologicznych.

Mieszkańców obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak, zainteresowanych udziałem w projekcie, w terminie od 26.05.2021r. do 4.06.2021r. zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie https://gminapokoj.pl/5374/2069/nabor-uczestnikow-projektu-ekologia-na-co-dzien.html drogą mailową na adres lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenie Sołectwo Fałkowice.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii 5rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

.

Plakat przedstawia informacje nt Projektu realizowanego w ramach projektu grantowego pod nazwą "Innowacyjne akcje edukacyjne i integracyjne" ogłoszony przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak. Tematyką zajęć będzie edukacja w zakresie ochrony środowiska, poprzez zorganizowanie imprezy edukacyjno-integracyjnej oraz kursu szycia akcesoriów ekologicznych.

Mieszkańców obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak, zainteresowanych udziałem w projekcie, w terminie od 26.05.2021r. do 4.06.2021r. zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie https://gminapokoj.pl/5374/2069/nabor-uczestnikow-projektu-ekologia-na-co-dzien.html drogą mailową na adres stowarzyszeniefalkowice@wp.pl lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenie Sołectwo Fałkowice.