Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Rozpoczęcie wakacji

     W piątek 25.06 na placu zabaw o godz. 17.00 nasze dzieci świętowały wspólne rozpoczęcie wakacji. Po długiej przerwie, mogliśmy się spotkać aby wspólne rozpocząć nasze tak długo wyczekiwane wakacje! Było super! Na początek, każdy z uczestników wykonał swój indywidualny łapacz snów. W dalszej części naszego wspólnego spotkania odbyły się gry i zabawy, była gra w bierki xxl na trawie, oj działo się! Puszczaliśmy bańki mydlane, był wyścigi na dwie grupy z przenoszeniem jajek i bieg slalomem, kręcenie talerzy na patyku, wyścig w kolorowych workach oraz wiele innych ciekawych zabaw… Nie mogło zabraknąć poczęstunku dla naszych uczestników, były lody na patyku, lizaki, wafelki, owoce, napoje i kolorowe kanapki. Na zakończenie około godz. 20.30 rozegrała się bitwa z wodnymi balonami. Każdy uczestnik naszego  otrzymał nagrodę pocieszenia!

Spotkanie w całości zostało sfinansowane ze środków TSKN w Opolu za co bardzo dziękujemy! Podziękowania kierujemy również do Pani Magdaleny Gleń naszej wspaniałej animatorce, Radzie Sołeckiej oraz wszystkim rodzicom, którzy byli obecni i pomagali w przygotowaniu poczęstunku dla naszych milusińskich.

Naszym dzieciakom życzymy zdrowych i fajnych, niepowtarzalnych wakacji 2021.

Już dzisiaj zapraszamy Wszystkich naszych mieszkańców na wspólną, rodzinną  wycieczkę rowerową, która odbędzie się  w niedzielę 11 lipca br. Szczegóły wycieczki  zostaną ogłoszone już w krótce……….. A 29. 08 na festyn Dożynkowy połączony z zakończeniem wakacji, który odbędzie się na placu przy świetlicy wiejskiej w Grabczoku czyli na naszym tzw. Gansi Pampku.

Tekst i zdjęcia – Sołtys Klaudia Gustaw