Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Konkursy fotograficzne

Dodatkowe informacje:

A) Konkurs "Kultura źródłem zmian na obszarach wiejskich. Aktywność kulturalna na opolskiej wsi w obiektywie"

Organizator czeka na zdjęcia dokumentujące organizowane na wsi festyny, jarmarki, kiermasze, imprezy folklorystyczne, koncerty, prace społeczne, imprezy sportowe budowę ośrodków spotkań kulturalnych i sportowych, imprezy kulturalne organizowane w domach kultury, wiejskich świetlicach, w kołach gospodyń wiejskich, remizach strażackich, a także kultywowane do dziś zwyczaje świąteczne – andrzejki, święcenie jajek, zdobienie kroszonek i pisanek, żniwnioki i inne.

Więcej Informacji na temat konkursu mozna uzyskać pod numerem telefonu 694687541 w godz. od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku oraz na stronie Muzeum Wsi Opolskiej - kliknij tutaj.

B) Konkurs: "Zabytkowa architektura wsi Śląska Opolskiego"

Głównym zadaniem konkursu jest zainspirowanie amatorów i profesjonalistów fotografii do skierowania obiektywów aparatów w stronę ginących zabytków architektury wiejskiej by ukazać i zarazem udokumentować ich piękno. Konkurs Fotograficzny jest imprezą cykliczną, której celem jest propagowanie idei ochrony zabytków budownictwa wiejskiego województwa opolskiego poprzez rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych w zakresie fotografii.  

Więcej informacji  pod tel. 774572349, 774743021 wewn. 223, 123 oraz na stronie Muzeum Wsi Opolskiej - kliknij tutaj.

Karty zgłoszenia oraz regulaminy konkursów do pobrania na stronie organizatora.

MWO fotokonkurs [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg