Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Wyróżnienie

W trakcie "Kongresu Turystycznego pn. Wielokulturowość w Turystyce" zostały nagrodzone i wyróżnione produkty turystyczne z całego województwa opolskiego, które zgłoszone zostały  do konkursu "Najlepsze Produkty Turystyczne Województwa Opolskiego 2013".

Po raz piąty Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna (OROT) wyłoniła "Najlepsze Produkty Turystyczne Województwa Opolskiego". Konkurs miał na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację. Projekt ma za zadanie wspieranie wszelkich inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie i udoskonalanie funkcjonujących już produktów turystycznych.

Do sukcesu wyróżnienia Gminy Murów za produkt turystyczny pn."Zabytki, Przyroda, Borsuka Znak - Tak Gmina Murów zdobywa Świat" przyczyniły się m.in. sąsiadujące gminy (Gmina Dobrzeń Wielki, Gmina Pokój, Gmina Wołczyn, Gmina Kluczbork, Gmina Lasowice Wielkie, Gmina Łubniany), które w ramach akcji "Proszę zwolnij Borsuk" ufundowały na drogach dojazdowych do Gminy Murów charakterystyczne tablice informacyjne z symbolem akcji - borsukiem.

Fotorelacja:

DSCF2502 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSCF2501 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSCF2504 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSCF2508 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSCF2488 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg