Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Otrzęsiny Pierwszoklasistów


Relacja z Otrzęsin Pierwszoklasistów pani mgr Karoliny Jędrzejko:

          "Uczniowie biorący udział w przedstawieniu wcielili się w postacie greckich bogów z mądrym i stanowczym Zeusem na czele. Na wieść o tym, że grupa młodzieży zmierza ku ich boskiej siedzibie zwanej „Gimnazjum” i zamierza się w niej osiedlić, zatrwożeni bogowie zaczęli naradę. Wszyscy zgodnie uznali, że zanim to nastąpi, nowi uczniowie muszą zmierzyć się i pozytywnie przejść szereg różnych wyzwań. Do ich zadań należało między innymi przygotowanie pysznej i zdrowej sałatki owocowej, spróbowanie słonego smaku królestwa Posejdona czy wypicie bardzo kwaśnego nektaru. Podczas wykonywania grupowych ćwiczeń Hermes sprawdzał sprawność fizyczną uczniów, a następnie Amor zlecił im wcielenie się w posągi miłości. Ostatni test, wizyta w salonie piękności, pokazał, że nowi uczniowie są nie tylko wysportowani i wytrwali, ale też piękni i w pełni zasługują na miano Gimnazjalistów.
Podczas imprezy uczniowie starszych klas wspaniale dopingowali pierwszoklasistów, a nauczyciele podziwiali ich zmagania. Wiele zadań wywoływało salwy śmiechu na sali gimnastycznej, przez co wszystkim dopisywał świetny humor. Uczniowie klas pierwszych złożyli również ślubowanie, w którym przyrzekli wypełniać wszystkie swoje obowiązki, sumiennie się uczyć, bronić dobrego imienia szkoły oraz godnie ją reprezentować. Na pamiątkę ślubowania i pozytywnego przejścia wszystkich testów uczniowie otrzymali dyplomy oraz zasłużone gratulacje od Pani Dyrektor.
Wszystkim Pierwszakom życzymy wytrwałości, ogromnej motywacji oraz samych piątek i szóstek i mamy nadzieję, że pobyt w naszej szkole upłynie im w przyjemnej i sprzyjającej poszerzaniu swoich horyzontów atmosferze!"

Fotorelacja:

DSC_0171 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSC_0158 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSC_0122 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSC_0118 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSC_0149 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSC_0132 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSC_0135 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg