Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Spotkanie ws. odtworzenia linii kolejowej

Spotkanie odbyło się na wniosek Wójta Gminy Murów Andrzeja Puławskiego i Starosty Namysłowskiego Juliana Kruszyńskiego. Tematem spotkania było odtworzenie ruchu na nieczynnej linii kolejowej relacji Jełowa – Murów - Namysłów.
Zwieńczeniem spotkania było podpisanie „Stanowiska Partnerstwa na rzecz Stobrawskiej Strefy Rehabilitacji i Rekreacji wobec projektu odtworzenia linii kolejowej nr 301 na odcinku Jełowa - Murów- Namysłów” oraz „Stanowiska samorządów Partnerstwa na rzecz Stobrawskiej Strefy Rehabilitacji i Rekreacji wobec projektu odtworzenia linii kolejowej nr 301 na odcinku Jełowa - Murów- Namysłów”.

Uczestnicy spotkania wystosowali w/w. stanowisko o odtworzenie linii 301 na odcinku Jełowa – Murów - Namysłów do Marszałka województwa opolskiego Pana Andrzeja Buły. Podczas spotkania sygnatariusze upoważnili Wójta Pana Andrzeja Puławskiego do złożenia opinii do projektu „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Województwa Opolskiego” przygotowanego do publicznej konsultacji do dnia 11 kwietnia 2014r.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 7.04.2014r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w Opolu odbyło się spotkanie Wójta Gminy Murów Andrzeja Puławskiego z Marszałkiem Województwa Opolskiego Andrzejem Buła oraz przedstawicielami PKP PLK S.A. w Warszawie. W spotkaniu uczestniczył również Prezes Zarządu Story Enso Wood Products Sp. z o.o z siedzibą w Murowie Pan Robert Motała.

Więcej nt. spotkania w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego: kliknij tutaj.

Następne robocze spotkanie planowane jest przez Wójta Gminy Andrzeja Puławskiego w Murowie.

Fotorelacja:

DSCF0107 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSCF0108 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg
DSCF0105 [Rozdzielczość Pulpitu].jpeg