Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

I Śląski Salon Budowlany

I Śląski Salon Budowlany to nowa odsłona Targów Budowlanych, wyposażenia wnętrz i designu. Jest to również największa na Śląsku ekspozycja firm oferujących meble na wymiar i niestandardowe wyposażenie wnętrz.

Co szczególnie ważne, zaproszeni eksperci będą dostępni dla każdego zwiedzającego - będzie można na bieżąco zadawać pytania na nurtujące gości kwestie oraz przyjrzeć się dynamicznie zmieniającym się trendom w budownictwie, wyposażeniu wnętrz, designie. Każdy z przybyłych będzie miał niepowtarzalną okazję naocznie przekonać się o wysokiej jakości i klasie oferowanych produktów i usług naszych wystawców.
 
Firmy biorące udział w I Śląskim Salonie Budowlanym będą również miały możliwość nawiązać trwałe relacje biznesowe, jak również bezpośrednio poznać swoich klientów – ich oczekiwania i potrzeby.
 
Dodatkowo, dzięki współpracy z partnerami (w tym m. in. Polskie Centrum Narzędziowe, Izba Gospodarcza „Śląsk”) oferujemy niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w warsztatach, seminariach branżowych, w tym warsztaty z projektowania i designu wnętrz, przedstawienie działań wspierających rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, czy formy prowadzenia działalności gospodarczej pod kątem bezpieczeństwa finansowego właścicieli. Również w ramach I Śląskiego Salonu Budowlanego odbędzie się prezentacja prac dyplomowych absolwentów Wydziału Budownictwa Politechniki Opolskiej.
 
Celem I Śląskiego Salonu Budowlanego jest zaproponowanie wszystkim naszym odwiedzającym ze skorzystania praktycznych rozwiązań i porad zaproszonych przez nas ekspertów - specjalistów w swojej branży. Przez cały okres trwania targów będą oni do wszelkiej dyspozycji, z chęcią pokażą, jak można połączyć praktyczność z nowoczesnym designem.
 
Nasze wydarzenie objął Patronatem Honorowym Marszałek Województwa Opolskiego, Prezydent Miasta Opola, Rektor Politechniki Opolskiej. Nasze działania ukierunkowujemy na firmy z województwa Opolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego – tworząc tym samym największe tego typu wydarzenie na południu Polski.
 
Wstęp wolny!
 
Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Strona organizatora: kliknij tutaj.
 
I Śląski Salon Budowlany, 25 - 26 października, Opole, domEXPO, ul. Kępska 8. Otwarcie od godziny 10:00.
 
Lista partnerów I Śląskiego Salonu Budowlanego:
 

    Izba Gospodarcza "Śląsk"
    Śląski Klaster Drzewny
    Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
    Opolska Platforma Innowacji
    Opolskie w Formie
    Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
    Polskie Centrum Narzędziowe
    4Poland z patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki
    Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych
    Klub 150 Opolskie
    HausDesign
    Polski Węgiel Dystrybucja
    COIE - Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów
    Nolte Küchen
    Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych