Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

IX Otwarty Konkurs Piosenki

Impreza jest również okazją do zaprezentowania swojej pasji dla wszystkich, którzy kochają muzykę niezależnie od jej rodzaju i sposobu prezentacji.

Konkurs odbędzie się tradycyjnie w sali budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach k. Opola 13.12.2014, początek o godzinie 17.00.
Zapraszamy do występu w następujących kategoriach konkursowych: solista, zespół (duet, grupa) – szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie: www.turawa.pl, w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy.

Zapisy przyjmujemy do 07.12.2014 drogą mailową, adres: mrg.turawa@op.pl. Szczegóły pod numerem telefonu 783 197 416, a także na www.turawa.pl w zakładce Młodzieżowa Rada Gminy, temat „Nas Łączy Muzyka” 2014.

Na uczestników czekają nagrody w poszczególnych kategoriach, swoją nagrodę przyznaje również zgromadzona publiczność. Przy okazji konkursu zostanie podsumowana dotychczasowa działalność Młodzieżowej Rady Gminy Turawa, która to w 2014 roku obchodzi jubileusz 10 – lecia działalności. Z tej okazji dla publiczności i wszystkich sympatyków działalności Rady przygotowywana jest niespodzianka w postaci występu artystycznego.
Każdy, kto odwiedzi konkurs może liczyć też na poczęstunek kawą i ciastem.

Na wyjątkowy muzyczny wieczór organizatorzy zapraszają całą okolicę!


ZAPOWIEDŹ PIOSENKI 2014, www mrgt [].jpeg