Logo BIP Logo ePUAP
  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ

Gmina Murów - wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców

Gastronomia

1. "Karczma na Górce"

Stare Budkowice,
ul. Wołczyńska 2
46-030 Murów
Tel.: 77 4210498

e-mail:


Strona internetowa tutaj.

Opis ze strony: http://www.karczmanagorce.com/index.php:
"Zapraszamy serdecznie do Karczmy na Górce usytuowanej w sercu Starych Budkowic. Atmosfera naszego lokalu podoba się i młodszym i starszym. Staramy się, by każdy znalazł u nas to, co lubi. Mamy nadzieję, że muzyka, miła obsługa, obecność stałych bywalców i smaczne jedzenie sprawi, że poczujecie się tutaj jak w domu. Polecamy potrawy kuchni śląskiej oraz polskiej z elementami kuchni włoskiej. Nowa elegancka, nowoczesna i przestronna sala będzie doskonałą oprawą dla rodzinnych uroczystości, imprez okolicznościowych czy spotkań biznesowych. Karczma na Górce świadczy również usługi cateringowe. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa przyjęcia weselne, komunie oraz inne imprezy okolicznościowe".2. "Usługi gastronomiczne Dominik Kinder"

Stare Budkowice
ul. Ogrodowa 18A
46-030 Stare Budkowice
Tel. 691 826 467

Strona internetowa: kliknij tutaj.

Opis ze strony: http://www.cateringbudkowice.pl/
"Nasza firma świadczy usługi gastronomiczne na terenie Starych Budkowic. Jesteśmy sprawdzoną, doświadczoną placówką z profesjonalnym, indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Świadczymy usługi cateringowe z dojazdem do Klienta i odpowiednimi cenami. Obsługujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, zjazdy firmowe, bankiety, konferencje i wszelkiego rodzaju imprezy. Dajemy stuprocentową gwarancję smaku wszystkich naszych potraw".3. "Olivka Pizza & Kebab"

Stare Budkowice
ul. Ogrodowa 8
46-030 Murów
Tel.: 535 353 089
e-mail: olivka.opole@wp.pl

Strona internetowa: kliknij tutaj.


4. "Hotel i restauracja  DA ENZO"

Murów,
ul. Wolności 17B
46-030 Murów
Tel.: 77 4214170


Strona internetowa: kliknij tutaj.

Opis ze strony: http://www.enzo.opole.pl/onas-1-0.html
"Vinzenzo Viola przez 25 lat prowadził restauracje w Koeln-Frechen. Od 12 lat prowadzi najlepszą restaurację z oryginalną kuchnia włoską w Opolu (dwa punkty: umiejscowione przy ul. Sosnowskiego oraz ul. Ozimskiej) oraz restaurację z hotelem w Murowie.
Hotel w Murowie to 10 pokoi, z łazienką oraz tv satelitarną. Na miejscu restauracja z oryginalnym włoskim piecem do pizzy opalanym drewnem. Murów to atrakcyjnie położona miejscowość w sercu przepięknych Borów Stobrawskich. W pobliżu naszego hotelu znajduje się stadnina koni w miejscowości Okoły (150 koni). Lokalizacja hotelu jest wymarzona dla grzybiarzy, myśliwych, rowerzystów. Dla naszych Gości organizujemy: kuligi, imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, bankiety, konferencje, narady)".

 

5. "Bar u Marcina"

Grabczok
ul. Wiejska 27
46-030 Grabczok
Tel.: 77/4241051


Strona internetowa: kliknij tutaj.

Opis ze strony: http://www.cateringopole.com.pl/
"Jesteśmy niewielkim, ale posiadającym bogatą ofertę barem, działającym w dwóch miejscach: na terenie Grabczoka i Kup. Oferujemy szeroki wybór pizzy na wynos i w lokalu. W naszej kuchni przygotowujemy potrawy według najlepszych wyszukanych przez nas przepisów, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu kucharskim. Możemy Państwu zaoferować szereg rozmaitych promocji, dzięki którym będziecie mogli najeść się bez nadwerężania portfela."